KONST / Litografier / Färgserigrafi 13272517
nr 1327 2517
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 78/80, oramat löst blad. Bladets mått: 65x50 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:18:13
17/5 16:50:06